Co u mnie słychać

Nowy Rok 2014

2014-01-29 18:00
Witajcie. Trochę mnie tu nie było, ale czas tak szybko leci, że powoli już nie nadążamy. Tuż po nowym Roku, wróciłem na zajęcia taneczne zespołu Koziołki Zozolki do którego należę już od 5 lat. Już po przerwie świątecznej zaczęliśmy przygotowania do występu w PSP 19 z Okazji Dnia Babci i Dziadka. Mieliśmy te lepsze dni i gorsze. Czasami szło nam super, tak jakbysmy ćwiczyli nasze układy od miesięcy, a czasami nic nam nie wychodziło, a Pan terener się złościł. No ale nadszedł wkońcu ten dzień, trema była, ale świetnie sobie poradziliśmy. Pan trener jak i nasi dziadkowie byli z nas bardzo dumni. Na mój występ niestety dziadek nie przyszedł, a babcia- żadnej już nie mam, ale byli ze mną moi rodzice, którzy są ze mnie bardzo dumni. A Was jako moich przyjaciół zapraszam do oglądniecia krótkich filmików z wczorajszego występu :) Życzę miłego oglądania.  

Witajcie.

Wczoraj w Kędzierzynie odbył się V Opolski Dzień Treningowy Programu Treningu Aktywności w Środowisku Wodnym Olimpiad Specjalnych.

W piątkowy wieczór postanowiliśmy pójśc na basen, aby poćwiczyć konkurencje, które Szymek miał wykonywac w sobotę na zawodach. Z wrażenia Szymko w sobotę wstał tuż przed 7:00 i ciągle pytał, a idziemy już?a kiedy idziemy?a ile jeszcze? Pare minut przed wyjściem z domu, ogarnął go stres, ale szybko się go pozbyliśmy i powędrowlaiśmy na krytą pływalnie. Tam czekała na nas rejestracja i "badania", rozdanie identyfikatorów. Trening rozpoczął się hymnem Olimpiad Specjalnych. Zaraz po uroczystym otwarciu imprezy zawodnicy przebrali się i rozpoczęła się rozgrzewka w basenie. Szymko świetnie się bawił. Niecierpliwie czekał na swoją kolejkę. Świetnie poradził sobie w swoich konkurencjach, mimo, iż był prawie najmłodszy był jednym z lepszych wszyscy bili mu brawo, a on bardzo się cieszył. Po ukończeniu konkurencji, każdy zawodnik otrzymał 3 pamiątkowe medale, a potem udaliśmy się po odbiór dyplomów i na ciepły posiłek.

Ponieżej przedstawiamy Wam filmik który w skrócie przedstawia uczestnictwo Szymka :)

Zapraszamy do oglądania

 

 

Co u mnie słychać

Zbliża się koniec

2013-08-25 17:15

Wakacje dobiegają końca, a Szymek jest przeszczęśliwy. Od samego początku wakacji pytał czy idzie już do szkoły. Teraz odlicza już dni do powrotu do swoich kolegów. Znowu zaczną się codzienne dojazdy, poranne wstawanie i szykowanie do szkoły, ale jemu to wcale, a wcale nie przeszkadza. Korzystając z ostatnich dni wakacji Szymko wybrał się do swojego "brata bliźniaka" na wspólne zabawy.

Wakacyjnie

2013-08-23 21:34

Witajcie Kochani.

Wakacje, wakacjami a my od czasu do czasu odwiedzamy lekarzy. Od ponad pół roku czekaliśmy na zabieg stomatologiczny Szymka, którego podjęła się opolska Klinika, ponieważ w Kędzierzynie nie ma specjalistów, którzy podjęliby się leczenia zębów szymka. 14 sierpnia z samego rana pojechaliśmy do Opola. Podróż była ciężka bo Szymko nie mógł nic jeść ani pić od samego rana aż do zabiegu. Już o godzinie 11tej Szymko był pod narkozą. Zabieg przebieg bez problemów, pozbyliśmy się 5 zębów, a całą reszte zaleczyliśmy i podcięto Szymkowi wędzidełko, aby lepiej mu się mówiło. Powrót do domu nie był wcale lepszy, Szymek był obolały i spuchnięty. Tydzień później byliśmy już na Śląsku w Katowickiej Klinice Okulistycznej zbadać wzrok, czy wada się nie pogorszyła, a zaćma nie powiększyła. Póki co wszystko jest ok, ale okulary dalej nosimy. Będąc niedaleko Częstochowy odwiedziliśmy naszą Marzycielską Przyjaciółkę Agnieszkę i spędziliśmy miło z nią czas.